Název

Loučení s předškoláky

Konec školkovských let, povyšujeme se na školáky."
Dnes byl velký den pro naše předškoláčky z Oranžové, Zelené a Modré kytičky. V 16:00 hod začala na zahradě MŠ rozlučka s předškoláky. Na začátku programu jsme si zazpívali hymnu. Pak vystoupil náš taneční kroužek s choreografií na písničku ,,Pátá". Oranžová kytička vystoupila s tanečkem ,,Děti ráje". Zelená kytička přednesla písničku ,,Holky z naší školky. Modrá kytička nám zazpívala písničky. A následovalo pasování z předškoláků na školáky, kdy děti dostaly šerpu, knížku a pamětní list v upomínku na léta strávená v MŠ. Teď už jen popřát našim „školákům“ hodně štěstí do další životní etapy.

Období

• 59 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nikon COOLPIX L840

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat